top of page

Spektakle dla dorosłych

Teatr traktujemy z ogromnym szacunkiem. Sięgamy po teksty uznane i sprawdzone, a nastepnie dodajemy do nich nasze doświadczenie życiowe, nasze przemyślenia i rozterki. Lubujemy się w teatrze absurdu. Nasze komedie to nie tylko pusty śmiech wywołany serią różnej jakości gagów. Nie jesteśmy kabaretem. Dla nas teatr to możliwość skonfrontowania się z własnymi ograniczeniami, ale również fascynacjami. Podczas spektakli dajemy z siebie wszystko, inaczej bylibyśmy nieuczciwi wobec widza.

Nasze wszystkie spektakle są w pełni mobilne. Jesteśmy gotowi zagrać na każdej scenie, dla każdej publiczności na terenie całego kraju i nie tylko (gdyby przyszło nam zagrać dla Polonii, chętnie byśmy wybrali się w podróż :). Wychodzimy z założenia, że to nie scenografia czyni teatr, dlatego nasze przedstawienia charakteryzuje przemyślany ascetyzm. Nie zasłaniamy się kostiumami czy rekwizytami - teatr to człowiek, a rekwizyty wykorzystujemy tylko te, które są niezbędne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Na pełnym morzu

Spektakl wg. sztuki Sławomira Mrożka przygotowany przez Grupę Zapis Fonetyczny. Historia trojga rozbitków na tratwie. Opowieść o nierównej walce jednostki z systemem. Jak myślicie kto wygra?

Cena:

Do indywidualnego uzgodnienia.

Damą być

Recital Niny Malinowskiej wraz z zespołem. Charyzmatyczna wokalistka próbuje uchwycić istotę kobiecości. Recital o kobietach i dla kobiet. Stare szlagiery i nowe autorskie kompozycje.

Cena:

Do indywidualnego uzgodnienia.

Kartoteka

Nieśmiertelny tekst Tadeusza Różewicza. Zapis świadomości starego człowieka. Wspomnienia z życia, niezabliźnione rany i długo skrywane uczucia. Kartoteka to opowieść o każdym z nas.

Cena:

Do indywidualnego uzgodnienia.

bottom of page