top of page

Zdajemy sobie sprawę, że rynek teatrzyków dla dzieci jest bardzo bogaty. Wiele firm oferuje spektakle o różnej wartości artystycznej. W czym jesteśmy lepsi od konkurencji? Oto cztery nasze cechy, które robią różnicę:

  1. Profesjonalizm- Wszyscy nasi aktorzy ukończyli szkoły artystyczne i mogą pochwalić się dyplomami zawodowych aktorów bądź reżyserów.

  2. Estetyka – Nasze dekoracje i lalki zamawiamy u uznanych artystów plastyków współpracujących ze stacjonarnymi teatrami dziecięcymi.

  3. Umiejętności – W naszych spektaklach pojawiają się autorskie piosenki, pokazy żonglerki, elementy iluzji, żywe instrumenty. Animujemy również lalki.

  4. Interaktywność – Nasze przedstawienia są w pełni interaktywne. Jesteśmy nie tylko aktorami, ale również animatorami, a spektakle nie służą jedynie do oglądania, są wspólna przygodą, którą przeżywamy razem z dziećmi.

Nina Malinowska

Aktorka, piosenkarka i kompozytorka. Absolwentka Szkoły Aktorskiej Jana i Haliny Machulskich. Ze swoim autorskim monodramem "Taka umrę" zwiedziła przeróżne sceny w całej Polsce. Występowała między innymi w warszawskich teatrach: Rampa i 6 Piętro. Nina w 110% składa się z emocji, które poprzez swoją sztukę próbuje przekazać publiczności. Jej tajną bronią jest anielski głos, którym hipnotyzuje publiczność. Wykorzystuje go w piosenkach zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Dariusz Dziewięcki

Aktor, reżyser, żongler oraz niezbyt poważny iluzjonista. Ku swojemu wielkiemu zdziwieniu odnalazł swoje prawdziwe aktorskie Ja w pracy z lalkami. Jego głównym atutem jest umiejętność rozśmieszenia nawet najpoważniejszego dziecka. Równie dobrze, a może nawet lepiej niż na scenie czuje się na widowni wydając polecenia aktorom. Reżyser z zamiłowania i wykształcenia. Film w jego reżyserii "W oparach Nikisza" został wyróżniony na prestiżowym festiwalu w USA oraz doczekał się projekcji na Festiwalu Filmowym w Cannes.

bottom of page