top of page

Magiczne piosenki Teatru Tup Tup - zbieramy na nagranie płyty CD

Ktoś kiedyś powiedział, że muzka jest najbardziej abstrakcyjną ze sztuk. Tego akurat nie wiemy, ale wiemy, że dużo przyjemniej idzie się przez życie przy akompaniamencie muzyki. A że potrafimy pisać piosenki, chcielibyśmy podzielić się nimi z najmłodszymi słuchaczami.

Kim Jesteśmy?

Poznalismy się w szkole aktorskiej i zakochaliśmy zarówno w teatrze jak i w sobie nawzajem. Od trzech lat prowadzimy rodzinny, objazdowy teatr dla dzieci – Teatr Tup Tup. Robimy to z zamiłowania i potrzeby. Zamiłowania do teatru, sceny, piosenek, sztuki. Z potrzeby, ponieważ uważamy, że dzieci, szczególnie dzisiaj w czasach wszechobecnego internetu oraz wątpliwej jakości programów telewizyjnych potrzebują wartościowych przedstawień, książek, piosenek.

 

Przez trzy lata przygotowaliśmy dziesięć premierowych, autorskich przedstawień dla dzieci. Osiem z nich gramy do dzisiaj. Wystawiliśmy ponad 500 spektakli. Na co dzień wystepujemy w przedszkolach, domach kultury, bibliotekach, a nawet piknikach rodzinnych. Gramy wszędzie tam, gdzie dzieci chcą nas oglądać i słuchać. 

Animujemy lalki, piszemy piosenki, które sami potem śpiewamy, gramy na gitarze, żonglujemy a także zajmujemy się dziecięcą iluzją.

Nagraliśmy audiobook, na którym czytamy basnie braci Grimm, wydaliśmy własną teatralną kolorowankę. 

Nina Malinowska Dziewięcka i Dariusz Dziewięcki

Dokonywać wpłat można na:

www.odpalprojekt.pl

Na co zbieramy?

Przez trzy lata udało nam się zebrać 12 piosenek, które wykorzystujemy w codziennej pracy teatralnej z dziećmi. Na co dzień udowadniamy, że zabawa nie musi być pusta, ale może nieść ukryty morał i lekką nutkę dydaktyzmu.

 

Teraz  chcielibyśmy podzielić się naszymi piosenkami z szerszym gronem odbiorców. Dlatego potrzebujemy Państwa pomocy. Potrzebujemy pieniędzy na nagranie i wydanie płyty. 

 

 

To od was rodziców, dziadków, wychowawców zależy przy jakiej muzyce będą dorastały wasze dzieci. Czy będą to rytmy z pod znaku dziecięcego disco polo? Czy niosące przesłanie utwory dostosowane do wieku waszych pociech?

 

Wesprzyjcie nas i pomóżcie nam nagrać płytę CD z 12 magicznymi piosenkami Teatru Tup Tup.

Na wspierających czekają atrakcyjne nagrody!!!

bottom of page