Spektakle online

Przyszło nam żyć w dziwnych czasach. Pandemia zmienia nam świat z dnia na dzień.

My nie wyobrażamy sobie życia bez teatru, dlatego...

 

Podczas tego trudnego czasu pandemii dostosowujemy się do nowych, ograniczonych możliwości. Nasze spektakle przełożyliśmy na formę elektroniczną. Nadal jednak stawiamy na jakość.
Spektakle nagraliśmy na cztery kamery w jakości Full HD z dźwiękiem w stereo.

Wierzymy, że nasze spektakle są na tyle dobre, że warto się nimi dzielić z jak największą liczbą dzieci.
W elektronicznym repertuarze dostępne są:

1. Ojciec wie najlepiej - Ciepła, rodzinna baśń H. Ch. Andersena rozgrywająca się na wsi. Historia Ojca, który idzie na jarmark do miasta, a po drodze spotyka różne postacie i poznaje różne zwierzęta. Opowieść o tym, że w rodzinie trzeba sobie pomagać i wspierać się nawzajem.

 

2. Krasnoludek u Kupca - Baśń H. CH. Andersena promująca czytanie książek. Pewien kupiec prowadzi sklep i myśli tylko o tym jak zarobić więcej pieniędzy. Dzięki pewnej Studentce i parze krasnoludków odkryje, że czytanie książek może mu w tym pomóc.

 

3. O Rybaku i Złotej Rybce - Bajkowa opowieść o tym, że w życiu dobrze jest zachować umiar, a chciwość nie popłaca. My nasz spektakl oparliśmy o klasyczną wersję tej baśni autorstwa Braci Grimm.

3. Gdzie jest Mikołaj? - Jak co roku, w grudniu święta Bożego Narodzenia zapukają nam do drzwi. A wraz z nimi św. Mikołaj. Ale czy na pewno odwiedzi nas w tym roku? Jak się dobrze przygotujemy, to na pewno przyjdzie!!!

Kontakt

Zapytania prosimy kierować na maila:
TeatrTupTup@gmail.com